Szczęśliwego 2017 [Kalendarz do pobrania]

Najmilsi. Wpadam na sekundkę, ponieważ ręce mi się palą nad inżynierką, aby postanowieniom stało się zadość i mogła spoczywać bezpiecznie w systemie dziś do 24:00 Nie mniej jednak w ramach przerwy chciałam życzyć Wam mnóstwo dobra w Nowym Roku.

Nie wiem czy są wśród Was jacyś fani planowania, organizacji i czystej kartki. Mam nadzieję że tak, i kogoś zainteresuje mój najnowszy pomysł czyli planer priorytetowy.

Poświęcę mu więcej czasu, obiecuję! Jednak zanim to nastąpi chciałabym się po prostu podzielić. Myślę że ogarniecie o co chodzi.

Wersja podstawowa jest dla Żon (zgadnijcie dlaczego 🙂 ), ale wrzucam też coś co mam nadzieję jest edytowalne, i np. Narzeczone czy Wolne Panny (albo Panowie) będę mogli sobie co nieco pozmieniać. Można też pozmieniać układ, bo nie wiem czy dla kogoś prócz mnie tydzień zaczyna się w sobotę. Także nie przedłużając, wrzucam i życzę Wam raz jeszcze wszelkiego błogosławieństwa.

PDF dla Żon –> planowanie_priorytetowe

PDF dla Żon i Mam –> dla-mamy-prioryetty

Do edycji 1 –> planowanie-priorytetowe

Do edycji 2 –> dla-mamy-prioryetty

PS Ja drukuję to jako „2 na 1” tak żeby obie strony zmieściły się na 1 A4.

 

Reklamy

2 myśli w temacie “Szczęśliwego 2017 [Kalendarz do pobrania]

 1. Świetne te Twoje planery!
  Prawdopodobnie ich nie wykorzystam, bo zasypałabym nimi całe mieszkanie. Preferuje mieć wszystko w jednym miejscu, ale sama idea planowania jak najbardziej mi pasuje. Pomimo, że często plany muszą ulec zmianie, to dobra organizacja pomaga dokonać dużo, dużo więcej.
  Dobrego planowania!

  Polubienie

  1. Ja zrobiłam z nich książkowy kalendarza w bardzo prosty sposób, bo też nie lubię walających się kartek. Pokażę jak, jak tylko trochę mi się poluzuje w grafiku 🙂

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s