Jak się czuje Panna Młoda miesiąc przed ślubem + prezent do pobrania

Cudownie 🙂

Budzę się rano i nie mogę uwierzyć w swoje szczęście. Za miesiąc, jeżeli Bóg da, nadejdzie ten długo wyczekiwany dzień kiedy na zawsze zwiążę mój los z losem Ukochanego Programisty.

Czuję wielki spokój. Nie szaleję z przygotowaniami, staram się dobrze wykorzystać każdą chwilę, choć akurat wolnego czasu mam jak na lekarstwo.

Największym priorytetem jest teraz spowiedź generalna. Bardzo zależy nam żeby ją odbyć jednak przypuszczam że podejmiemy ją na spokojnie kiedy skończy się ŚDMowo-inżynierkowe zamieszanie.

Z  ślubnych spraw czeka mnie ostatnia przymiarka sukienki oraz przeniesienie idei prezentu dla Rodziców do rzeczywistości 🙂

Pełni nadziei czekamy na nowe obrączki, podobno mają być jeszcze w lipcu 🙂

Został jeden miesiąc. Ostatnia szansa na domknięcie i ogarnięcie panieńskich spraw. Naprawdę chciałabym się zebrać i działać trochę bardziej metodycznie oraz skutecznie. Trochę obawiam się że mój wspaniały promotor vel człowiek chaos wywiera na mnie zły wpływ w tej materii 🙂

Tak czy siak, kalendarz mojego autorstwa jest gotowy i mam nadzieję że choć przez miesiąc uda mi się zmotywować do bardziej zorganizowanego życia. Tym bardziej, że lista spraw do załatwienia jest naprawdę długa (nie chodzi mi o ślubne sprawy, ale moje własne zadania które powinnam wykonać przed godziną zero)

Nie wiem czy ktoś czuję potrzebę nowego kalendarza w połowie roku, ale w sumie wakacje, to dobry moment na wprowadzenie dobrych nawyków. Myślę że spisanie wszystkiego czarno na białym może pomóc 🙂 Piszcie co myślicie 🙂

plan dnia

plan tygodnia

Jeżeli chodzi o widok miesiąca, to korzystam z kalendarza Ewy z Mocem, albo Kasi z Worqshop 🙂

Reklamy

2 myśli w temacie “Jak się czuje Panna Młoda miesiąc przed ślubem + prezent do pobrania

  1. Nowy kalendarz w połowie roku to jest super pomysł 🙂 Mi się szybko nudzą takie „pomoce” i zdecydowanie bardziej wolałabym kupować półroczne kalendarze (mówię o takich książkowych).
    Powodzenia w organizowaniu ostatniego panieńskiego miesiąca! 🙂

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s