Tygodnik Narzeczonej #12

Czas mija naprawdę szybko 🙂

Z jednej strony bardzo się cieszę że do ślubu coraz bliżej, ale z drugiej chciałabym się jeszcze tym czasem nacieszyć i ogólnie mieć więcej czasu w życiu.

W związku z tym trzeba by się lepiej zorganizować, a nie jest to łatwe biorąc pod uwagę gorący okres na studiach i zaawansowane prace nad inżynierką, ale nie poddaje się i mam nadzieję że uda mi się jakoś to wszystko ogarnąć.

Przygotowania do ślubu idą pełną parą, zaproszenia prawie rozdane, Rodzina poinformowana. Zrobione więcej niż mniej 🙂

Udało nam się w końcu wybrać kolory przewodnie, szafirowy (żeby pasował mi do oczka w pierścionku) i błękitny bo to mój ulubiony kolor. Postanowiłam też że sama przygotuję wianek, bukiet i butonierki. Nie mogę się doczekać, kiedy po sesji pojadę na giełdę kwiatową i zrobię próbę.

Wybraliśmy też model obrączek. Najprostsze z najprostszych. Klasyka. 3 mm moja i 4 mm Jego 🙂

Jednak co najważniejsze, staramy się dobrze przygotować duchowo. Urszula pięknie napisała i zgadzam się z nią co do joty. Najważniejsze to przygotować do tego dnia swoją duszę. Właśnie jesteśmy po pierwszej przedślubnej spowiedzi. Byliśmy mile zaskoczeni, bo ksiądz słysząc że to spowiedź przedślubna potraktował nas milej i uważniej niż zazwyczaj.

Oczywiście przed nami jeszcze spowiedź generalna z całego życia, ale to już pewnie w wakacje.

Intensywnie myślimy też na liturgią słowa i pieśniami. Wybór jest ogromy i chcemy wybrać coś naprawdę pięknego. Msza Ślubna, to chyba jedyna okazja żeby zaaranżować prawie wszystko „pod siebie” i myślę że warto dobrze to wykorzystać, aby każde wypowiedziane słowo miało dla nas sens i uczyniło tą Uroczystość jeszcze piękniejszą 🙂

Narzeczeństwo jest super 🙂

 

 

 

Reklamy

2 myśli w temacie “Tygodnik Narzeczonej #12

    1. Nie jest wymagana, ale chcemy ponieważ wydaję się nam ważne żeby w nowe życie wejść z zupełnie czystą kartą. Zaleca się żeby jedna ze spowiedzi przedślubnych była generalna ale nie jest to obowiązek. Mu chcemy odbyć spowiedź generalną jakoś dwa tygodnie przed ślubem a potem ostatnią spowiedź tuż przed ślubem u księdza który będzie nas błogosławił 🙂

      Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s